Kalendár

Kalendár akcií na rok 2017

* aktualizované 12. 11. 2017
Dátum Miesto Akcia Kategórie
11. 02. 2017 1. kolo ligy – zápas – Falcon Cup Rimavská Sobota všetky kategórie
18. 02. 2017 NEXTGEN – zápas každý s každým Praha juniori/seniori
25.02. 2017 Cobra CUP Praha všetky kategórie
18. 03. 2017 TNT Cup Tullin žiaci, kadeti 2. kup
18. 03. 2017 1. kolo ligy v poomsae Hnúšťa všetky kategórie
25-26. 03. 2017 Bydgoszcz Cup Poľsko všetky kategórie – zápas
22/25. 03. 2017 Repre meeting Košice? všetky kategórie
08. 04. 2017 2. kolo ligy – zápas – Trenčín Open 2017 Trenčín všetky kategórie – zápas
21-23. 04. 2017 Repre meeting Košice? všetky kategórie
28. 04. 2017 Prespávačka V klube deti
29. 04. 2017 Askoe Open Koessen všetky kategórie – zápas
29. 04. 2017 Czech Open Hradec nad Moravicí všetky kategórie – poomsae
06. 07. 2017 Berlin Open Nemecko všetky kategórie – zápas
13. 05. 2017 3. kolo ligy zápas – Cassovia Open Košice všetky kategórie – zápas
13. 05. 2017 1. kolo ligy poomsae Košice všetky kategórie – poomsae
27. 05. 2017 Karlovac Open Chorvátsko všetky kategórie
10. 06. 2017 4. kolo slovenskej ligy – Bratislava Open Bratislava všetky kategórie- zápas
17. 06. 2017 Czech Open Praha všetky kategórie
10-14. 7. 2017 Detský denný tábor V klube Deti
17-20. 7. 2017 Klubové sústredenie V klube všetky kategórie
16-17. 9. 2017 Sústredenie Plejsy všetky kategórie
23. 9. 2017 Black Tiger Cup Snina všetky kategórie
4-5. 10. 2017 Majstrovstvá Európy Kadetov Budapešť Erik & Damián
7-8. 10. 2017 U-CHONG Seminár Liptovský Mikuláš všetky kategórie
15. 10. 2017 Morava Open Česko poomsisti
15. 10. 2017 Beograd Trophy Srbsko G1 turnaj
15. 10. 2017 Viena Open Rakúsko pokročilí zápasníci
21. 10. 2017 Protivín CUP Protivín ČR začiatočníci zápasníci
31. 10. 2017 Klubová Haloween prespávačka V klube deti, žiaci
4-5. 11. 2017 Praha Open Česko poomsisti a zápasníci
05. 11. 2017 Croatia Open Chorvátsko G1 turnaj
18. 11. 2017 ILYO CUP Košice poomsisti a zápasníci
25-26. 11. 2017 NEXTGEN Praha zápasníci
6.12. 2017 Mikulášsky turnaj v krížových technikách V klube deti, žiaci
14. 12. 2017 Záver roka – 10. výročie klubu V klube VŠETCI
16. 12. 2017 Majstrovstvá SR Košice poonsisti a zápasníci
20. 12. 2017 Páskovanie V klube biele a bieložlté pásy deti & dospelí
Kalendár 2016
Dátum Miesto Akcia Kategórie
13. 02. 2016 1. kolo ligy – zápas Rimavská Sobota všetky kategórie
27-28. 02. 2016 Cobra CUP Praha všetky kategórie
19. 03. 2016 1. kolo ligy – poomsae Trenčín všetky kategórie
23-29. 03. 2016 Veľkonočné prázdniny Trenčín všetky kategórie
23. 04. 2016 KIDS Turnaj Trenčín Deti
07. 05. 2016 2. kolo ligy – zápas Cassovia Open Košice všetky kategórie
14. 05. 2016 Scorpions CUP Olomouc všetky kategórie
28. 05. 2016 MDD Exhibícia Trenčín – Južanka Deti
11. 06. 2016 3. kolo ligy zápas Bratislava open Bratislava všetky kategórie
18. 06. 2016 Skúšky tech. vyspelosti Trenčín žiacke stupne
25-26. 06. 2016 Páskovanie na Dan Krompachy od 1.kupu
2. 07. 2016 Klubová opekačka Brezina všetky kategórie
22-29. 7. 2016 Denný detský tábor Trenčín všetky kategórie
1-6. 8. 2016 ILYO CAMP Plejsy Deti
1-2. 10. 2016 20. U-CHONG seminár Liptovský Mikuláš všetky kategórie
22-23.10. 2016 Turnaj a seminár Praha Deti a žiaci
24. 10. 2016 4. kolo ligy zápas Black Tiger Cup Snina všetky kategórie
19. 11. 2016 ILYO CUP poomsae a zápas Košice všetky kategórie
10. 12. 2016 Majstrovstvá SR v Taekwondo WTF 2016 Bratislava od 5. keupu
Kalendár 2015
Dátum Miesto Akcia Kategórie
7. 2. 2015 Trenčín 1. kolo ligy poomsae všetky kategórie
7 – 8. 3. 2015 Bratislava Slovak Open všetky kategórie
6. 4. 2015 Trenčín Klubový Veľkonočný poomsae turnaj všetky kategórie
25. 4. 2015 Budapešť Goldstars CUP 2015 všetky kategórie
9. 5. 2015 Košice Cassovia Open – 1. kolo ligy zápas a 2. kolo ligy poomsae všetky kategórie
22 – 24. 5. 2015 Chorvátsko Karlovac Open všetky kategórie
29 – 31. 5. 2015 Rakúsko Austria Open G1 turnaj – zápas
6. 6. 2015 Bratislava Bratislava Open – 2. kolo ligy zápas všetky kategórie
20. 6. 2015 Česká Republika Czech Open všetky kategórie
27 – 28. 6. 2015 Plejsy Páskovanie DAN DAN
6 – 10. 7. 2015 Trenčín Denný detský tábor Deti 6 – 12 r.
3 – 8. 8. 2015 Plejsy ILYO CAMP 2015 Všetky kategórie
17. – 23. 8. 2015 Chorvátsko Korčula Open + sústredenie všetky kategórie
26. 9. 2015 Snina Black Tiger Cup – 3. kolo ligy zápas všetky kategórie
23-25. 10. 2015 Liptovský Mikuláš U – CHONG seminár všetky kategórie
25. 10. 2015 Liptovský Mikuláš 3. kolo ligy poomsae všetky kategórie
29. 10 – 3. 11 Trenčín Akrobatický tréning a Helloweenske tréningy všetky kategórie
21. 11. 2015 Košice ILYO CUP všetky kategórie
22. 11. 2015 Košice Sústredenie s Talianmi Juniori, seniori
28-29. 11. 2015 Rimavská Sobota Sústredenie Juniori, seniori
5. 12. 2015 Trenčín Exhibícia Južanka všetky kategórie
6. 12. 2015 Trenčín Príprava na páskovanie Vybrané kategórie
7 – 8. 12. 2015 Trenčín Mikulášske tréningy Deti a žiaci
14. 12. 2015 Trenčín Páskovanie na 5. keup a viac všetky kategórie
15. 12. 2015 Trenčín Páskovanie na 7. a 6. keup všetky kategórie
18. 12. 2015 Trenčín Páskovanie na 9. a 8. keup všetky kategórie
19. 12. 2015 Liptovský Mikuláš Majstrovstvá SR poomsae & zápas 4. keup a viac
21. 12. 2015 Trenčín Záverečný tréning všetky kategórie
22. 12. 2015 Trenčín Akrobatický tréning všetky kategórie
Kalendár 2014
Dátum Miesto Akcia Kategórie
25. 1. 2014 Liptovský Mikuláš 1. kolo ligy v poomsae všetky kategórie – poomsae
15 – 16. 2. 2014 Snina Zápasnícke sústredenie všetky kategórie
2. 3. 2014 Košice Školenie rozhodcov zápas rozhodcovia a tréneri
8. 3. 2014 Trenčín Poomsae sústredenie všetky kategórie
15. 4. 2014 Bratislava Seminár v Hapkido všetky kategórie
29. 3. 2014 Trenčín 2. kolo ligy v poomsae všetky kategórie – poomsae
21. 4. 2014 Trenčín Veľkonočné sústredenie všetky kategórie
7. 5. 2014 Košice 1. kolo v športovom zápase – Cassovia Open všetky kategórie – zápas
31. 5. 2014 Ilava Exhibícia všetky kategórie
1. 6. 2014 Bratislava 2. kolo v športovom zápase – Bratislava Open všetky kategórie – zápas
21. 6. 2014 Česká Republika Czech Open všetky kategórie – zápas
17. 6. 2014 Trenčín Páskovanie na žiacke stupne všetky kategórie
28 – 29. 6. 2014 Krompachy Páskovanie na Dan 1. keup a vyššie
11 – 15. 8. 2014 Trenšín Letné zápasnícke sústredenie všetky kategórie
16. 9. 2014 Trenčín Školenie rozhodcov zápas rozhodcovia a tréneri
20. 9. 2014 Snina Black Tiger Open všetky kategórie – zápas
10 – 12. 10. 2014 Liptovský Mikuláš U-CHONG seminár všetky kategórie
12. 10. 2014 Liptovský Mikuláš 3. kolo ligy v poomsae všetky kategórie – poomsae
1. – 2. 11. 2014 Praha Prague Open 2014 zápas a poomsae
12 – 15. 11. 2014 Trenčín zápasnícke sústredenie všetky kategórie
22 – 23. 11. 2014 Košice ILYO CUP 2014 všetky kategórie – zápas a poomsae
6. 12. 2014 Rožňava Majstrovstvá SR A-čkové kategórie
7. 12. 2014 Trenčín – Južanka Exhibícia v Južanke deti a žiaci
17. 12. 2014 Trenčín Páskovanie od 17:00 dospelí
18. 12. 2014 Trenčín Páskovanie od 16:00 deti a žiaci
19. 12. 2014 Trenčín Záverečný tréning a koncoročná párty všetky kategórie

Ďalšie kalendáre súťaží:

Západná EU
EU
Južná EU
Južná EU