Fungovanie klubu počas opatrení kvôli pandémii

Milí športovci a členovia klubu,

nachádzame sa v situácii, ktorú nikto z nás neočakával. Opatrenia, počas ktorých bude musieť byť klub zatvorený, budú trvať pravdepodobne dlhšie ako sme čakali. Každý z vás má mnoho otázok, pusťme sa do nich.

Prežije to klub?
Klub určite prežije! Hneď ako skončia preventívne opatrenia, makáme ďalej!

Čo moje uhradené členské?
Členské má momentálne každý pozastavené. Nebojte sa, neprídete ani o euro. Všetko sa vám prenesie na obdobie keď opäť spustíme tréningy.

Budú nejaké online tréningy?
Od apríla spustíme trénovanie online, videá, komunikácia, vzorové tréningy, to všetko bude vo zvlášť príspevku na našej stránke, pekne pokope, aby ste mali prehľad. Či sa za nich bude platiť? Niečo áno, niečo nie. Podrobnejšie sa o tom dočítate v príspevku na to určenom.

Môžem si ísť zacvičiť do telocvične sám alebo s rodičmi?
Nie. Telocvičňa je podľa nariadenia zatvorená až do odvolania.

Čo turnaje? Čo sezóna?
Všetky turnaje do leta sú zrušené alebo odložené. Pripravte sa, že až opatrenia zrušia, turnajov bude toľko, že si nebudeme vedieť vybrať. Šťastie praje pripraveným, preto nepoľavujte v tréningu! Ten, kto bude makať aj doma, bude excelovať na najbližších turnajoch! Je to skvelá šanca pre kohokoľvek!

Čo páskovanie?
Niektorí sa plánujú pripravovať naďalej pomocou online výučby, a tým cvičencom bude umožnené absolvovať skúšky technickej vyspelosti. Uvidíme ako sa situácia bude vyvíjať.

Na záver vás všetkých žiadame, aby ste dodržiavali preventívne opatrenia, neporušovali zákon, správali sa zodpovedne, nosili rúško, nestretávali sa. Členovia klubu ILYO – Taekwondo Trenčín sú disciplinovaní a idú príkladom aj ostatným. Vždy platilo, a platí aj teraz, že pri porušení zákona, či vedomému ohrozeniu zdravia, môžete byť vaše členstvo v klube zrušené.

Ak máte ďalšie otázky, píšte priamo hlavnej trénerke Jane Babinskej (0904481001), najlepšie cez messenger :)

Kategória: