Kalendár

Kalendár akcií na rok 2018

* aktualizované 13. 2. 2018
DátumMiestoAkciaKategórie
13. 01. 2018Školenie technikPlejsytechnici
03. 02. 2018Falcon Cup – ligaRimavská Sobotazápas
24-25. 02. 2018Slovenia OpenMariborG1 turnaj
10. 03. 2018Cobra CupPrahazápas
24. 03. 2018Poomsa liga 1. koloHnúšťapoomsae
14. 04. 2018Aprílový turnajHumpolecvšetci
14. 04. 2018Užhorod CupUkrajinazápas výber
21. 04. 2018Trenčín Open 2018Trenčínzápas+poomsae
05. 05. 2018Cassovia Open – ligaKošicezápas+poomsae
12. 05. 2018Panter CupHumpolecvšetci
.26. 05. 2018Karlovac OpenChorvátskozápas+poomsae
26-27. 05. 2018Austrian OpenRakúskoG1 turnaj
09. 06. 2018Bratislava Open – ligaBratislavazápas
22-24. 06. 2018DAN skúčkyPlejsyvýber
23. 06. 2018Praha OpenPrahazápas+poomsae
30. 06. 2018KEUP skúškyTrenčínklubové páskovanie
07.07. 2018Bodense CUPNemeckosústredenie+turnaj
Kalendár 2017
DátumMiestoAkciaKategórie
11. 02. 20171. kolo ligy – zápas – Falcon CupRimavská Sobotavšetky kategórie
18. 02. 2017NEXTGEN – zápas každý s každýmPrahajuniori/seniori
25.02. 2017Cobra CUPPrahavšetky kategórie
18. 03. 2017TNT CupTullinžiaci, kadeti 2. kup
18. 03. 20171. kolo ligy v poomsaeHnúšťavšetky kategórie
25-26. 03. 2017Bydgoszcz CupPoľskovšetky kategórie – zápas
22/25. 03. 2017Repre meetingKošice?všetky kategórie
08. 04. 20172. kolo ligy – zápas – Trenčín Open 2017Trenčínvšetky kategórie – zápas
21-23. 04. 2017Repre meetingKošice?všetky kategórie
28. 04. 2017PrespávačkaV klubedeti
29. 04. 2017Askoe OpenKoessenvšetky kategórie – zápas
29. 04. 2017Czech OpenHradec nad Moravicívšetky kategórie – poomsae
06. 07. 2017Berlin OpenNemeckovšetky kategórie – zápas
13. 05. 20173. kolo ligy zápas – Cassovia OpenKošicevšetky kategórie – zápas
13. 05. 20171. kolo ligy poomsaeKošicevšetky kategórie – poomsae
27. 05. 2017Karlovac OpenChorvátskovšetky kategórie
10. 06. 20174. kolo slovenskej ligy – Bratislava OpenBratislavavšetky kategórie- zápas
17. 06. 2017Czech OpenPrahavšetky kategórie
10-14. 7. 2017Detský denný táborV klubeDeti
17-20. 7. 2017Klubové sústredenieV klubevšetky kategórie
16-17. 9. 2017SústredeniePlejsyvšetky kategórie
23. 9. 2017Black Tiger CupSninavšetky kategórie
4-5. 10. 2017Majstrovstvá Európy KadetovBudapešťErik & Damián
7-8. 10. 2017U-CHONG SeminárLiptovský Mikulášvšetky kategórie
15. 10. 2017Morava OpenČeskopoomsisti
15. 10. 2017Beograd TrophySrbskoG1 turnaj
15. 10. 2017Viena OpenRakúskopokročilí zápasníci
21. 10. 2017Protivín CUPProtivín ČRzačiatočníci zápasníci
31. 10. 2017Klubová Haloween prespávačkaV klubedeti, žiaci
4-5. 11. 2017Praha OpenČeskopoomsisti a zápasníci
05. 11. 2017Croatia OpenChorvátskoG1 turnaj
18. 11. 2017ILYO CUPKošicepoomsisti a zápasníci
25-26. 11. 2017NEXTGENPrahazápasníci
6.12. 2017Mikulášsky turnaj v krížových technikáchV klubedeti, žiaci
14. 12. 2017Záver roka – 10. výročie klubuV klubeVŠETCI
16. 12. 2017Majstrovstvá SRKošicepoonsisti a zápasníci
20. 12. 2017PáskovanieV klubebiele a bieložlté pásy deti & dospelí
Kalendár 2016
DátumMiestoAkciaKategórie
13. 02. 20161. kolo ligy – zápasRimavská Sobotavšetky kategórie
27-28. 02. 2016Cobra CUPPrahavšetky kategórie
19. 03. 20161. kolo ligy – poomsaeTrenčínvšetky kategórie
23-29. 03. 2016Veľkonočné prázdninyTrenčínvšetky kategórie
23. 04. 2016KIDS TurnajTrenčínDeti
07. 05. 20162. kolo ligy – zápas Cassovia OpenKošicevšetky kategórie
14. 05. 2016Scorpions CUPOlomoucvšetky kategórie
28. 05. 2016MDD ExhibíciaTrenčín – JužankaDeti
11. 06. 20163. kolo ligy zápas Bratislava openBratislavavšetky kategórie
18. 06. 2016Skúšky tech. vyspelostiTrenčínžiacke stupne
25-26. 06. 2016Páskovanie na DanKrompachyod 1.kupu
2. 07. 2016Klubová opekačkaBrezinavšetky kategórie
22-29. 7. 2016Denný detský táborTrenčínvšetky kategórie
1-6. 8. 2016ILYO CAMPPlejsyDeti
1-2. 10. 201620. U-CHONG seminárLiptovský Mikulášvšetky kategórie
22-23.10. 2016Turnaj a seminárPrahaDeti a žiaci
24. 10. 20164. kolo ligy zápas Black Tiger CupSninavšetky kategórie
19. 11. 2016ILYO CUP poomsae a zápasKošicevšetky kategórie
10. 12. 2016 Majstrovstvá SR v Taekwondo WTF 2016Bratislavaod 5. keupu
Kalendár 2015

7 – 8. 12. 2015TrenčínMikulášske tréningyDeti a žiaci

DátumMiestoAkciaKategórie
7. 2. 2015Trenčín1. kolo ligy poomsaevšetky kategórie
7 – 8. 3. 2015BratislavaSlovak Openvšetky kategórie
6. 4. 2015TrenčínKlubový Veľkonočný poomsae turnajvšetky kategórie
25. 4. 2015BudapešťGoldstars CUP 2015všetky kategórie
9. 5. 2015KošiceCassovia Open – 1. kolo ligy zápas a 2. kolo ligy poomsaevšetky kategórie
22 – 24. 5. 2015ChorvátskoKarlovac Openvšetky kategórie
29 – 31. 5. 2015RakúskoAustria OpenG1 turnaj – zápas
6. 6. 2015BratislavaBratislava Open – 2. kolo ligy zápasvšetky kategórie
20. 6. 2015Česká RepublikaCzech Openvšetky kategórie
27 – 28. 6. 2015PlejsyPáskovanie DANDAN
6 – 10. 7. 2015TrenčínDenný detský táborDeti 6 – 12 r.
3 – 8. 8. 2015PlejsyILYO CAMP 2015Všetky kategórie
17. – 23. 8. 2015ChorvátskoKorčula Open + sústredenievšetky kategórie
26. 9. 2015SninaBlack Tiger Cup – 3. kolo ligy zápasvšetky kategórie
23-25. 10. 2015Liptovský MikulášU – CHONG seminárvšetky kategórie
25. 10. 2015Liptovský Mikuláš3. kolo ligy poomsaevšetky kategórie
29. 10 – 3. 11TrenčínAkrobatický tréning a Helloweenske tréningyvšetky kategórie
21. 11. 2015KošiceILYO CUPvšetky kategórie
22. 11. 2015KošiceSústredenie s TalianmiJuniori, seniori
28-29. 11. 2015Rimavská SobotaSústredenieJuniori, seniori
5. 12. 2015TrenčínExhibícia Južankavšetky kategórie
6. 12. 2015TrenčínPríprava na páskovanieVybrané kategórie
14. 12. 2015TrenčínPáskovanie na 5. keup a viacvšetky kategórie
15. 12. 2015TrenčínPáskovanie na 7. a 6. keupvšetky kategórie
18. 12. 2015TrenčínPáskovanie na 9. a 8. keupvšetky kategórie
19. 12. 2015Liptovský MikulášMajstrovstvá SR poomsae & zápas4. keup a viac
21. 12. 2015TrenčínZáverečný tréningvšetky kategórie
22. 12. 2015TrenčínAkrobatický tréningvšetky kategórie
Kalendár 2014

1. – 2. 11. 2014PrahaPrague Open 2014zápas a poomsae

DátumMiestoAkciaKategórie
25. 1. 2014Liptovský Mikuláš1. kolo ligy v poomsaevšetky kategórie – poomsae
15 – 16. 2. 2014SninaZápasnícke sústredenievšetky kategórie
2. 3. 2014KošiceŠkolenie rozhodcov zápasrozhodcovia a tréneri
8. 3. 2014TrenčínPoomsae sústredenievšetky kategórie
15. 4. 2014BratislavaSeminár v Hapkidovšetky kategórie
29. 3. 2014Trenčín2. kolo ligy v poomsaevšetky kategórie – poomsae
21. 4. 2014TrenčínVeľkonočné sústredenievšetky kategórie
7. 5. 2014Košice1. kolo v športovom zápase – Cassovia Openvšetky kategórie – zápas
31. 5. 2014IlavaExhibíciavšetky kategórie
1. 6. 2014Bratislava2. kolo v športovom zápase – Bratislava Openvšetky kategórie – zápas
21. 6. 2014Česká RepublikaCzech Openvšetky kategórie – zápas
17. 6. 2014TrenčínPáskovanie na žiacke stupnevšetky kategórie
28 – 29. 6. 2014KrompachyPáskovanie na Dan1. keup a vyššie
11 – 15. 8. 2014TrenšínLetné zápasnícke sústredenievšetky kategórie
16. 9. 2014TrenčínŠkolenie rozhodcov zápasrozhodcovia a tréneri
20. 9. 2014SninaBlack Tiger Openvšetky kategórie – zápas
10 – 12. 10. 2014Liptovský MikulášU-CHONG seminárvšetky kategórie
12. 10. 2014Liptovský Mikuláš3. kolo ligy v poomsaevšetky kategórie – poomsae
12 – 15. 11. 2014Trenčínzápasnícke sústredenievšetky kategórie
22 – 23. 11. 2014KošiceILYO CUP 2014všetky kategórie – zápas a poomsae
6. 12. 2014RožňavaMajstrovstvá SRA-čkové kategórie
7. 12. 2014Trenčín – JužankaExhibícia v Južankedeti a žiaci
17. 12. 2014TrenčínPáskovanie od 17:00dospelí
18. 12. 2014TrenčínPáskovanie od 16:00deti a žiaci
19. 12. 2014TrenčínZáverečný tréning a koncoročná pártyvšetky kategórie

Ďalšie kalendáre súťaží:

Západná EU
EU
Južná EU
Južná EU