Taekwondo – Deti

Taekwondo + Chanbara pre deti od 4 do 5 rokov

 • Kategória je určená pre deti vo veku od 4 do 5 rokov. Tréningy sú zamerané na rozvoj základných pohybových a koordinačných schopností. Veľká časť tréningového procesu je venovaná pohybovým a špecifickým hrám slúžiacim k príprave detí na neskoršiu výuku techník Taekwondo a základy športovej Chanbary – boja s mečmi. Hodiny sú vedené zábavnou formou, cieľom je, aby si deti vytvorili kladný vzťah k športu, pohybu a pravidelnosti cvičenia.

  Rozpis tréningov

  Platný od 4. 9. 2017
  PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
  Taekwondo + Chanbara
  deti
  16:00 - 17:00
  Taekwondo + Chanbara
  deti
  16:00 - 17:00

  Utorok

  • Taekwondo + Chanbara deti
   16:00 - 17:00

  Štvrtok

  • Taekwondo + Chanbara deti
   16:00 - 17:00
  Žiadne tréningy.
  Ďalšie tréningy »

  Cena tréningu

  • 1 tréning

   € 450

   PRVÝ TRÉNING ZDARMA!
   Poď si zacvičiť a skúsiť niečo nové. Prvý tréning máš zadarmo :)


  • 1 mesiac

   € 25


  • 5 mesiacov

   € 110


  • 10 mesiacov

   € 200


  • Čo potrebujem vedieť?

   Kedy a komu sa platí za tréning?

   Platí sa trénerovi vždy na začiatku mesiaca v prvom týždni, po dohode aj inokedy. V prípade že platíte jednorázovo za tréning, tak pred začiatkom tréningu.

   Keď si predplatím tréningy a prestanem na ne chodiť, vrátite mi peniaze?

   Namiesto seba môžete prihlásiť člena rodiny alebo kamaráta na ktorého Vaše predplatné prepíšeme. Peniaze Vám nevraciame.

   Mesiac som nechodil a mám zaplatené tréningy, vrátite mi peniaze?

   Aby Vám ostala zľava ktorú ste na tréningy vďaka predplateniu dostali, bude Vám predplatné predĺžené o mesiac. Za mesiac ktorý ste nechodili platiť nebudete.

   Okrem poplatku za tréning ešte niečo platím?

   Každý člen klubu ktorý trénuje Taekwondo a chce mať vyšší technický stupeň, zúčastňovať sa akcií ako súťaže, sústredenia, semináre musí byť členom SA TKD WTF. Členský poplatok je 20€, platí sa v januári trénerovi (ak ste nový cvičenec tak je suma nižšia a platí sa počas roka). Pri úhrade dostanete preukaz a asociačnú známku. Členské do SA TKD WTF je použité na hore spomenuté akcie, organizáciu či administratívu spojenú s členstvom vo WTF, ETU, KUKIWON, …

   Čo si mám priniesť na prvý tréning?

   Stačí si priniesť tepláky (nie kraťasy) a tričko (nie tielko). Cvičiť môžete naboso. Nezabudnite si vodu, poplatok za tréning a uterák vziať so sebou do telocvične. Na konci tréningu neodchádzajte, tréner Vám dá prihlášku do klubu a zodpovie Vaše prípadné otázky.

   Čo potrebujem na tréningy ak sa rozhodnem chodiť pravidelne?

   Budete potrebovať dobok, ak chcete zápasiť tak zápasnícku výstroj. Máte možnosť kúpiť si klubové tričko a klubovú súpravu. Ak sa chcete Taekwondu venovať intenzívne, tréner Vám rád poradí ohľadom ďalších tréningových pomôcok, extra tréningov alebo cvikov a tréningového plánu.

   Sú tréningy počas celého roka?

   Áno, tréningy sú počas celého roka, okrem štátnych sviatkov. Počas letných prázdnin (júl / august) trénujeme podľa letného rozvrhu tréningov, ktorý je zverejnený pred prázdninami.

  • Máte ďalšie otázky?

   Na ďalšie otázky vám veľmi rád odpovie tréner na tréningu, alebo nás môžete priamo kontaktovať.

   Kontaktujte nás