Taekwondo – Deti

Taekwondo + Chanbara pre deti od 4 do 5 rokov

 • Kategória Taekwondo + Chanbara pre deti vo veku od 4 do 5 rokov. Tréningy sú zamerané na rozvoj základných pohybových a koordinačných schopností. Veľká časť tréningového procesu je venovaná pohybovým a špecifickým hrám slúžiacim k príprave detí na neskoršiu výuku techník Taekwondo a základy športovej Chanbary – boja s mečmi. Hodiny sú vedené zábavnou formou, cieľom je, aby si deti vytvorili kladný vzťah k športu, pohybu a pravidelnosti cvičenia.
  • Poď si zacvičiť moderné bojové umenia Taekwondo a Chanbara!

   Prihlásiť sa môžeš počas septembra 2019, stačí prísť na tréning :)
  • Kontakt

  Rozpis tréningov

  Platný od 1. 9. 2019
  PondelokUtorokStredaŠtvrtokPiatok
  Taekwondo & Chanbara
  4 - 5
  17:00 - 18:00
  Taekwondo & Chanbara
  4 - 5
  17:00 - 18:00

  Utorok

  • Taekwondo & Chanbara 4 - 5
   17:00 - 18:00

  Štvrtok

  • Taekwondo & Chanbara 4 - 5
   17:00 - 18:00
  Žiadne tréningy.
  Ďalšie tréningy »

  Cena tréningu

  • 1 tréning

   € 5

   PRVÝ TRÉNING ZDARMA!
   Poď si zacvičiť a skúsiť niečo nové. Prvý tréning máš zadarmo.


  • 1 mesiac

   € 29

   • 2 členovia rodiny 52 €
   • 3 členovia rodiny 72 €

  • 5 mesiacov

   € 130

   • 2 členovia rodiny 240 €
   • 3 členovia rodiny 330 €

  • 10 mesiacov

   € 240

   • 2 členovia rodiny 440 €
   • 3 členovia rodiny 600 €

  • Čo potrebujem vedieť?

   Kedy a komu sa platí za tréning?

   Platí sa trénerovi vždy na začiatku mesiaca v prvom týždni, po dohode aj inokedy. V prípade že platíte jednorázovo za tréning, tak pred začiatkom tréningu.

   Keď si predplatím tréningy a prestanem na ne chodiť, vrátite mi peniaze?

   Namiesto seba môžete prihlásiť člena rodiny alebo kamaráta na ktorého Vaše predplatné prepíšeme. Peniaze Vám nevraciame.

   Mesiac som nechodil a mám zaplatené tréningy, vrátite mi peniaze?

   Aby Vám ostala zľava ktorú ste na tréningy vďaka predplateniu dostali, bude Vám predplatné predĺžené o mesiac. Za mesiac ktorý ste nechodili platiť nebudete.

   Za čo všetko platím?

   20 € ročne pre Slovenskú Asociáciu Taekwondo
   Každý člen klubu ktorý trénuje Taekwondo a chce mať vyšší technický stupeň, zúčastňovať sa akcií ako súťaže, sústredenia, semináre musí byť členom SA TKD WTF. Členský poplatok je 20€, platí sa do 15. januára trénerovi (ak ste nový cvičenec tak je suma nižšia a platí sa počas roka po prihlásení sa do klubu). Členské do SA TKD WTF je použité na hore spomenuté akcie, organizáciu či administratívu spojenú s členstvom vo WTF, ETU, KUKIWON, fungovanie sekretariátu asociácie a pod.
   5 € jednorazovo nový člen klubu
   Nových členov je potrebné zaregistrovať do štátneho, klubového a asociačného registra, vykonať mnoho administratívnych úkonov vyplývajúcich z legislatívy a spracovať dokumenty ku každému členovi.
   Členské
   Členský príspevok je použitý na odmeny pre trénerov, materiál, nájmy, opravy a iné výdavky súvisiace s fungovaním klubu. Výška členského je popísaná vyššie. Spravidla na čím dlhšie obdobie členské uhradíte, tým nižšie členské platíte, to je spôsob ako znížiť náklady stálym členom. Podporujeme aj rodiny kde cvičí viac členov, už pri druhom členovi rodiny dostanete zľavu, taktiež pri treťom a viac.
   Extra akcie
   Ak sa zúčastníte niektorých sústredení, súťaží a iných akcií, veľa z nich je spoplatnených štartovným (obvykle 5 až 25 eur) ktoré si cvičenci hradia sami. Niektoré poplatky môže uhradiť aj klub napríklad v prípade výberovej reprezentačnej akcie a podobne, vtedy je určené ktorí cvičenci a čo majú hradené klubom.
   Lekárska prehliadka
   Niektorí lekári si za zdravotnú prehliadku pýtajú poplatok, niektorí vám dajú razítko zdarma. Bežný poplatok je 5 – 10 €.

   Čo si mám priniesť na prvý tréning?

   Stačí si priniesť tepláky (nie kraťasy) a tričko (nie tielko). Cvičiť môžete naboso. Nezabudnite si vodu, poplatok za tréning a uterák vziať so sebou do telocvične. Na konci tréningu neodchádzajte, tréner Vám dá prihlášku do klubu a zodpovie Vaše prípadné otázky.

   Čo potrebujem na tréningy ak sa rozhodnem chodiť pravidelne?

   Budete potrebovať dobok, ak chcete zápasiť tak zápasnícku výstroj. Máte možnosť kúpiť si klubové tričko a klubovú súpravu. Ak sa chcete Taekwondu venovať intenzívne, tréner Vám rád poradí ohľadom ďalších tréningových pomôcok, extra tréningov alebo cvikov a tréningového plánu.

   Sú tréningy počas celého roka?

   Áno, tréningy sú počas celého roka, okrem štátnych sviatkov. Počas letných prázdnin (júl / august) trénujeme podľa letného rozvrhu tréningov, ktorý je zverejnený pred prázdninami.

  • Máte ďalšie otázky?

   Na ďalšie otázky vám veľmi rád odpovie tréner na tréningu, alebo nás môžete priamo kontaktovať.

   Kontaktujte nás