Výsledky Trenčín Open 2020

Máme za sebou 4. ročník medzinárodného Taekwondo WT turnaja Trenčín Open 2019, ktorý organizuje náš klub ILYO-Taekwondo Trenčín. Turnaj sa konal v sobotu 22. 8. 2020 a zúčastnilo sa na ňom v Poomsae, Para Poomsae a Agility & Kick: 8 slovenských klubov. Tento ročník, vzhľadom na situáciu spojenú s COVID-19, sme neorganizovali turnaj v športovom zápase a uzatvorili sme turnaj pre zahraničných pretekárov. Poprvý krát sme otvorili kateóriu Agility & Kick.

Získali sme spolu 8 zlatých a 11 strieborných medailí. Ako klub sme vyhrali prvé miesto za najúspešnejší klub v poomsae.

Viac info na webe Trenčín Open 2020, Instagrame a YouTube.

Sponzori: Mesto Trenčín a Fitness Club Južanka.

• Tereza Galkova – STRIEBRO

Rada by som poďakovala všetkým, ktorí sa podieľali na zorganizovaní tohto turnaju. Turnaj bol vzhľadom na situáciu malý, s príjemnou komornou atmosférou. Som rada, že sme situáciu dokázali využiť na zaradenie novej súťažnej kategórie Agility & Kick.